تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد | بهترین تعمیرکاران لباسشویی در مشهد

ماشین لباسشویی را می‌توان یکی از مهم‌ترین لوازم خانه‌های جدید دانست که عملاً بخش مهمی از وظایف خانه‌داری را بر عهده دارد و همین فشار کاری نیز سبب شده است تا بعد از مدتی دچار اشکالات و فرسایش‌هایی شوند که افراد را نا گریز از تعمیر آن‌ها می‌کند.

تعمیر لباسشویی را می‌توان یکی از مهم‌ترین نیازهای جامعه امروزی دانست، چراکه تمام مدل‌های لباسشویی از تولیدات خارجی گرفته تا تولیدات داخلی همگی دیر یا زود به یک تعمیرکار نیازمند می‌شوند و هزینه تعمیر لباسشویی مهم است.

اگر شما نیز به دنبال هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد و نحوه عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا، دوو، ال جی و … هستید و یا راهنمایی کامل در این زمینه میخواهید داشته باشید، بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید چراکه قصد داریم سرفصل‌های زیر را برای شما عزیزان تشریح نماییم.

 • چرا تعمیر لباسشویی؟
 • مشکلات رایج لباسشویی کدم‌اند؟
 • چگونگی عیب‌یابی ماشین لباسشویی
 • چگونه یک تعمیرکار مناسب را بیابیم؟

اجرت تعمیر ماشین لباسشویی

 

چرا تعمیر لباسشویی در مشهد توسط متخصصین مشهد فنی کار

همان‌گونه که ذکر کردیم ماشین لباسشویی یکی از ارکان مهم در نظافت منازل می‌باشد و می‌توان گفت که افراد بدون آن همواره با حجمی از لباس‌های کثیف و تلنبار شده مواجه خواهند بود که مرتب‌سازی و تمیز کردن آن‌ها نیاز به زمان و انرژی زیادی دارد.

زمانی که ماشین لباسشویی معیوب باشد تمام این هزینه و زمان‌بر دوش افراد قرار می‌گیرد و همین مورد هم سبب اتلاف وقت آن‌ها می‌شود و به همین سبب است که تعمیر لباسشویی می‌بایست در اولویت هزینه‌های افراد قرار بگیرد.

فرسودگی و معیوب شدن تنها محدود به لباسشویی‌های ایرانی نیست، بلکه حتی ماشین‌های لباسشویی خارجی نیز که در آن‌ها فنّاوری‌های پیشرفته به‌کاررفته هم دچار چنین مشکلاتی می‌شوند.

این تولیدات از مشکلات رایجی که به وجود می‌آیند در امان نیستند و به همین سبب است که می‌بایست برای تمام مدل‌ها نرخ مشخصی از استهلاک در نظر گرفت و هزینه‌های آن را به‌عنوان تعمیرات لحاظ نمود.

در بیشتر حالات افراد تصور می‌کنند که می‌توانند به تعمیر لباسشویی خود بپردازند. آنچه این افراد در نظر می‌گیرند این است که تعمیر یک ماشین لباسشویی نباید امری پیچیده و دشواری باشد و بر همین اساس نیز اقدام به باز کردن لباسشویی نموده و به چکاب و تغییر بخش‌های آن‌ها می‌پردازند.

تقریباً در اغلب حالات افراد نه‌تنها موفق نمی‌شوند بلکه به سبب تغییراتی که داده‌اند مشکلات لباسشویی خود را بیشتر کرده و فرایند تعمیرات آن را سخت‌تر و طولانی‌تر می‌نمایند.

از طرفی دیگر گاهی این افراد به دلیل ناشی بودن و یا عدم مهارت کافی در برخورد با وسایل برقی، خسارت‌های جبران‌ناپذیری را به خود و لباسشویی‌شان وارد می‌کنند که به‌مراتب هزینه‌های بیشتری نسبت به تعمیر آن توسط متخصصین دارد.

از طرفی دیگر برخی از افراد به دلیل تفاوت اندک در هزینه‌ها، تعمیر لباسشویی خود را به متخصصین تازه‌کار و ناشی می‌سپارند که نتیجه اغلب این تصمیم‌گیری‌ها منجر به این می‌شود که خسارت‌های بیشتری به ماشین لباسشویی وارد شود.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ مشهد

 

مشکلات رایج لباسشویی کدم‌اند؟

اگر شما در اینترنت به دنبال مواردی همچون تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در مشهد، نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد، نمایندگی ماشین لباسشویی حایر در مشهد و یا نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در مشهد هستید، بدون شک ادامه این مطلب برای شما مفید خواهد بود.

همان‌گونه که گفتیم ماشین‌های لباسشویی مشکلات متعددی می‌تواند داشته باشد که شناسایی علت بیشتر آن‌ها نیازمند سال‌ها تجربه و مهارت می‌باشد و افراد نمی‌توانند بدون آگهی و یا تخصص کامل اقدام به تعمیرات آن‌ها نمایند.

دامنه مشکلاتی که می‌تواند برای یک ماشین لباسشویی به وجود بیاید بسیار گسترده و فراوان می‌باشد و نمی‌توان آن را محدود به تعداد خاصی دانست.

برخی از مشکلات رایج برای ماشین‌های لباسشویی عبارت است از:

 • عدم روشن شدن لباسشویی و ازکارافتادن آن
 • عدم چرخش سبد لباسشویی و یا چرخش کند و نامنظم آن
 • عدم تخلیه صحیح آب لباسشویی
 • لرزش بیش‌ازاندازه ماشین لباسشویی
 • چکه کردن آب از ماشین لباسشویی
 • وجود ذرات پودر و یا مایع شوینده بر روی لباس
 • عدم وجود آب سرد
 • و…

این‌ها تنها بخش کوچکی از مشکلاتی بود که احتمال می‌رود برای ماشین لباسشویی شما به وجود بیاید.

از هر یک از مشکلات فوق می‌تواند یک یا چند دلیل متعدد داشته باشد. یافتن دلیل این مشکلات خود مبنای اصلی تعمیرات لباسشویی در مشهد یا سایر شهرهای ایران می‌باشد.

قدم بعدی رفع مشکل موردنظر می‌باشد. شیوه‌های رفع مشکلات توسط متخصصین متفاوت است و البته همین تفاوت‌ها هم تعیین‌کننده هزینه نهایی می‌باشد.

بسیاری از متخصصین تازه‌کار اولین گزینه را تعویض قطعات می‌دانند و به همین جهت هزینه‌های بیشتری را بر روی دوش کارفرمایان قرار می‌دهند.

این در حالی است که متخصصین حرفه‌ای مشهد فنی کار با توجه به سابقه‌ای که دارند همواره اولویت را با تعمیر قطعه مذکور می‌دانند و مادامی‌که قطعه موردنظر قابل‌استفاده باشد سعی می‌نمایند آن را به‌وسیله تراشکاری و یا شیوه‌های دیگر مجدداً بکار بگیرند و از این طریق هزینه‌های کمتری را بر دوش کارفرمایان قرار دهند.

آنان تنها زمانی که بدانند تعمیر قطعه در کوتاه‌مدت و یا درازمدت توجیه اقتصادی ندارد اقدام به تغییر آن می‌نمایند و این یعنی هزینه‌های سنجیده‌تر برای کارفرما است.

تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در مشهد

 

چگونگی عیب‌یابی ماشین لباسشویی

فرآیند عیب‌یابی ماشین لباسشویی بسیار حائز اهمیت است و به همین سبب می‌بایست تعمیر لباسشویی حتماً توسط یک متخصص خبره صورت بگیرد.

بسیاری از مشکلاتی که برای لباسشویی رخ می‌دهد می‌تواند یک یا چند دلیل متفاوت داشته باشد که یافتن دلیل اصلی و منشأ مشکل نیازمند تست و بررسی‌های متفاوتی می‌باشد که انجام آن‌ها بسته به تجربه و مهارت متخصص متفاوت می‌باشد.

برای مثال یکی از مشکلات رایج برای ماشین‌های لباسشویی عدم روشن شدن و یا به عبارتی ازکارافتادن آن می‌باشد. این مشکل می‌تواند به دلیل فعال شدن سوئیچ عدم تعادل و یا ایراد از برد فرمان و یا حتی تایمر الکترونیکی باشد.

یک تست ساده برای تشخیص این موضوع این است که لباس‌ها را به‌صورت یکنواخت درون ماشین لباسشویی قرار دهید و مجدداً آن را روشن کنید، اگر در این حالت روشن شد یعنی مشکل از فعال شدن سوئیچ عدم تعادل بوده و با غیرفعال سازی می‌توان آن را رفع نمود.

همچنین اگر روشن نشد می‌توان به سراغ بررسی دلایل دیگر رفت که این بررسی حتماً می‌بایست توسط شخص متخصص انجام شود.

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است گریبان گیر ماشین‌های لباسشویی شود عدم ورود آب سرد می‌باشد. این مشکل نیز می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

دلیل اول می‌تواند عدم بسته شدن شیر آب سرد باشد که با بررسی و تست آن می‌توان مشکل را ریشه‌یابی کرد.

دلیل دیگر وجود رسوبات در لوله و مسیر آب سرد می‌باشد که می‌تواند مانع از عبور آب شود و دلیل آخر می‌تواند عدم ارسال دستور ورود آب سرد به درون ماشین لباسشویی باشد که در این حالت نیز می‌توان با بررسی مادربرد به اشکال مذکور پی برد.

همان‌گونه که مشاهده کردید هر مشکل می‌تواند دلایل باطنی مختلفی داشته باشد که یافتن منشأ اصلی آن نیازمند تجربه و مهارت خاصی است، لذا اگر به دنبال تعمیر لباسشویی در مشهد هستید توصیه می‌کنیم حتماً از متخصصین خبره مشهد فنی کار کمک بگیرید.

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در مشهد

 

هزینه سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد

در این بخش قصد داریم تا با هزینه های تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی بیشتر آشنا شویم تا اگر قصد دریافت خدمات را از مشهد فنی کار داشتید، قیمت تعمیرات ماشین لباسشویی را بدانید. البته لازم به ذکر است که هزینه دقیق تعمیرات پس از بررسی مشکل ماشین لباسشویی به شما اعلام خواهد گردید.

 • هزینه بازدید در محل ۳۰ هزار تومان
 • هزینه نصب ماشین لباسشویی از ۶۰ هزار تومان تا ۷۰ هزار تومان
 • هزینه تعمیرات لباسشویی از ۸۰ هزار تومان به بالا
 • هزینه تعویض بلبرینگ لباسشویی از ۸۰۰ هزار تومان به بالا
 • هزینه تعمیرات برد لباسشویی از ۲۰۰ هزار تومان به بالا

همچنین هزینه تامین قطعات ماشین لباسشویی جدا محاسبه گردیده و حدود تقریبی بعضی از قطعات به شرح ذیل می باشد:

 • قیمت شلنگ ورودی آب لباسشویی از ۳۰ هزار تومان به بالا
 • قیمت شیر برقی ماشین لباسشویی از ۷۰ هزار تومان به بالا
 • قیمت میکروسوئیچ درب لباسشویی از ۱۰۰ هزار تومان به بالا
 • قیمت لاستیک دور درب لباسشویی از ۱۵۰ هزار تومان به بالا
 • قیمت پمپ تخلیه ماشین لباسشویی از ۱۵۰ هزار تومان به بالا
 • قیمت لوله خرطومی تخلیه آب لباسشویی از ۲۵ هزار تومان به بالا
 • قیمت کمک لباسشویی از ۱۲۰ هزار تومان به بالا

نمایندگی ماشین لباسشویی حایر در مشهد

 

چگونه یک تعمیرکار مناسب لباسشویی در مشهد را بیابیم؟

یقیناً تا این لحظه دریافته‌اید که استفاده از یک متخصص تازه‌کار و یا ناشی نه‌تنها در کاهش هزینه‌هایتان مؤثر نخواهد بود بلکه در درازمدت هزینه‌های بسیار بیشتری را هم بر روی دوش شما می‌گذارد.

اگر شما در اینترنت به دنبال مواردی همچون تعمیرات لباسشویی سامسونگ در مشهد، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در مشهد، تعمیر لباسشویی دوقلو در مشهد، تعمیر لباسشویی پاکشوما و یا نمایندگی ماشین لباسشویی هوور در مشهد هستید، بدون شک ادامه این مطلب برای شما مفید خواهد بود.

بسیاری از متخصصین تازه‌کار نه‌تنها شناخت کافی از شیوه‌های تعمیرات لباسشویی ندارند بلکه حتی نمی‌توانند به‌خوبی دلیل مشکلات را بیابند.

از طرفی دیگر بیشتر افراد تازه‌کار اولویت را بر روی تعویض قطعات قرار می‌دهند و تجربه و یا سررشته‌ای از تعمیر و بکار گیری قطعات مختلف ندارند و همین مورد سبب می‌شود تا نه‌تنها قطعات فابریک از لباسشویی خارج شود بلکه هزینه‌های بیشتری هم بر روی دوش کارفرما قرار بگیرد.

مسلماً اگر شما نیز قصد تعمیر لباسشویی در مشهد را داشته باشید حتماً با تبلیغات زیادی از فنی کاران مواجه شده‌اید که هرکدام نیز ادعا می‌کنند در حرفه خود ممتاز هستند.

وجود این‌همه فنی کار انتخاب را برای افرادی که قصد تعمیر لباسشویی در مشهد را دارند اندکی دشوار کرده است چراکه آن‌ها با گزینه‌های بسیار زیادی مواجه هستند که هرکدام به نسبت هزینه، تجربه و زمان تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند.

گروه مشهد فنی کار یکی از گروه‌های باسابقه و البته حرفه‌ای درزمینهٔ تعمیر لباسشویی در مشهد می‌باشد که کارنامه‌ای درخشان درزمینهٔ تعمیرات ماشین لباسشویی در مشهد دارد.

این گروه متشکل از برترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین این زمینه می‌باشد که هرکدام دوره‌های متعددی را درزمینهٔ تخصصی خود گذرانده‌اند و به همین جهت نه‌تنها به‌خوبی می‌توانند ریشه مشکلات شما را بیابند بلکه می‌توانند با کمترین هزینه نیز اقدام به رفع آن‌ها نمایند.

اگر شما نیز به دنبال تعمیر لباسشویی در مشهد هستید می‌توانید هم‌اکنون با کارشناسان ما در گروه مشهد فنی کار تماس حاصل فرمایید و اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایید.

لازم به ذکر است که مشهد فنی کار علاوه بر تعمیر لباسشویی در مشهد، خدمات دیگری همچون تعمیر اجاق‌گاز در مشهد، تعمیر یخچال و فریزر در مشهد و تعمیر سایر لوازم‌خانگی را نیز به همشهریان عزیز ارائه می‌کند.

شما می‌توانید جهت درخواست تعمیر لباسشویی خود با شماره تماس همکاران ما در ارتباط باشید و یا فرم درخواست تعمیر را برای ما ارسال کنید. همکاران ما مشتاقانه منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند.

جهت درخواست مشاوره رایگان و درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی، لطفاً فرم زیر را تکمیل نمائید

  2 دیدگاه ها

  1. با سپاس از سرویس های منظم کاری .
   به نظر میرسه اگر همچنان بر نحوه کار و دقت کار سرویس کاران نظارت دقیق و حساب شده باشه بسیار عالی خواهد بود .

   • مدیریت سایت گفت:

    سلام دوست عزیز
    سپاس از شما بابت ارسال نظر خود
    هدف ما همیشه در مشهد فنی کار ارائه خدمات با کیفیت بالا به مشتریان گرامی هست و از هرگونه نقد و پیشنهاد صمیمانه استقبال میکنیم و بسیار هم این موارد در روند کاری مجموعه تاثیرگذار خواهد بود
    با تشکر فراوان از شما

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  با ما تماس بگیرید